«Перемагати і жити»
 Проєкт підтримки бізнесу колишніх
військових та ветеранів України.

Про проєкт: 
«Перемагати і жити»

«Перемагати і жити» — проєкт, створений для підтримки підприємницьких ініціатив колишніх військових, ветеранів, їхніх сімей та сімей загиблих. Його дуже легко підтримати —  просто під час візиту до іншого регіону України, зайдіть и подивіться які послуги та товари  можна придбати у підприємців, які відкрили власну справу після участі в бойових діях, після військової служби, та їхніх близьких. Навіть якщо нікуди не їдете, ви завжди можете підтримати підприємців, замовивши доставку будь куди, наприклад, смачного сушеного м’яса, закарпатських сувенірів, чудових подушок з гречаної лузги, дерев’яних еко іграшок, якісної кави і багато інших корисних речей і чудових смаколиків.

Бути героєм, бути на варті суверенітету та безпеки рідної країни, це не тільки під час військової служби. Це назавжди. І в цивільному житті також. І інколи це навіть складніше. Особливо тоді, коли ти вже не можеш та не хочеш жити так само, як і до… Або коли це «до» було 20 років тому ще під час навчання у військовому виші. І все треба розпочинати з чистого листа. Вони сильні та цілеспрямовані. Багато хто розпочинає соціальні проєкти. Багато хто, відкривши власну справу, допомагає іншим.  Але вони стикаються з безліччю перепон на шляху втілення своїх планів, оскільки більшість раніше не мали досвіду ведення бізнесу, але крок за кроком прямують до мети. І ми з вами можемо підтримати ці важливі для конкретних сімей і для українського суспільства ініціативи. Це просто. Кожна людина купує подарунки, каву, замовляє послуги, відвідує заклади харчування. І тут не треба робити нічого особливого. Можна просто обрати саме цю каву, саме цю іграшку, відвідати саме цей паб. Отримати якісні товари та послуги і без зайвих слів виказати щиру підтримку тим, хто її вартий. Можна порадити ці товари та послуги, які вже спробували та схвалили якість, друзям та знайомим. Розказати про цей проєкт в соціальних мережах. Давайте разом, без слів, але справами, виказувати свою подяку тим, завдяки кому ми можемо купувати подарунки, пити каву, жити звичайним життям.

Проєкт «Перемагати і жити» реалізується в Україні Міжнародним фондом соціальної адаптації в партнерстві з NORD Університетом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

На сайті представлені бізнес-ініціативи випускників проєкту «Норвегія – Україна» (картки компаній позначені емблемою проєкту), та інших колишніх військовослужбовців, ветеранів, членів їхніх сімей та сімей загиблих.

Розміщення інформації про підприємницьку діяльність вищезазначених категорій осіб є безкоштовним. З питань розміщення можна звертатися за електронною адресою pr@ifsa.kiev.ua або за телефоном +38(067)716-43-72.

Вся інформація, розміщена на сайті про підприємства, надана власниками підприємств і розміщена на сайті за їхньої згоди.