Компанія FuseFoods пропонує готові до вживання страви тривалого зберігання для дома, подорожей та роботи. Переваги: ● FuseFoods має своє власне виробництво. ● Страви не містять консервантів, підсилювачів смаку, загусників, стабілізаторів, регуляторів кислотності.
Надання реабілітаційних послуг людям, які перенесли інсульт. Допомога в адаптації та допомога родичам. Спортивна реабілітація
Предметна фотографія. Яскраві, унікальні світлини для просування Вашого бізнеса. Рекламна фотографія на службі маленького та середнього бізнеса. Студійна зйомка з використанням імпульсного та безперервного освітлення.
Надаю кваліфіковану правничу (правову) допомогу військовослужбовцям, членам їх сімей, демобілізованим, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих, внутрішньо переміщеним особам, добровольцям, волонтерам та іншим верствам населення.
Шию жіночі сумки з одежної екошкіри,вистьогую.Підкладку ущільнюю і також вистьогую.Унікальність в тому,що ці сумки мого власного дизайну також при індивідуальному замовленні враховую побажання клієнта.Ціни від 650 до1500 гривень
Ми надаємо якісні послуги, в першу чергу для військовослужбовців силових структур, які включають комплексний правовий захист фізичних осіб в адміністративних та цивільних справах, юридичний супровід юридичних осіб в господарських справах, абонентське обслуговування юридичних та фізичних осіб.
Дерев’яні рами і комплектуючі. Штучне виробництво: на продаж готові рами і рами на замовлення, з підбором матеріалів, типу і ростовки. Потенційний покупець, в основному, житель міста середнього достатку і вище, якому цікаві, крім велосипедів, новинки або/і вінтаж, цінує ексклюзив, прагне поєднання зручності і естетичності, турбується про екологію
Вирощуємо та продаємо туї «Smaragd». Висота від 50 см,ціна 90 грн.Гарно підходить як для живоплоту, так і поодиночних композицій.Також садимо морозостійку лаванду у великих кількостях одного сорту (« Hidcote blue»), що дозволяє засадити своє лавандове поле. Ціна лаванди в роздріб від 30 грн. На всі рослини є гуртова ціна, залежно від обсягу замовлення.
Основним продуктом ферми є м’ясо молодої перепілки, а також перепелині яйця. Унікальною властивістю нашого перепелиного м’яса є те, що ми одні з перших в Україні пропонуємо м’ясо саме молодої перепілки вагою понад 250грам за 1 тушку. Її особливість в тому, що приготоване м’ясо є м’яким та ніжним, а грудинка великою. З нашої перепілки Ви можете приготувати як бульйон для всієї сім’ї, так і вишукану страву.