Випускниця проєкту «Норвегія-Україна» Олена Зіберт взяла золото в міжнародному кондитерському конкурсі
Основні новини

 
 
Це неймовірно приємна новина! Пишаємося Оленою Зіберт, випускницею проєкту «Норвегія-Україна» з Чернігова, яка стала переможницею міжнародного конкурсу кондитерів Саke International і отримала золото (перше місце) в категорії «Пряникова 3_д композиція»!!!
Конкурс щорічно проходить в Англії, цього року в ньому взяли участь представники 59 країн!
На фото фантастична конкурсна робота Олени, а в цьому пості Олена розповідає про це детальніше https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2795495524113782&id=100009600854367
Вітаємо Олену, пишаємося, щиро бажаємо подальших успіхів, натхнення, яскравих перемог!!!
 
Сторінка бізнесу Олени на сайті «Перемагати і жити» https://www.veteranbiz.com.ua/kompanii/prianik-bud/

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутина та її заступник з євроінтеграції Олексій Ілляшенко провели зустрічі в Дніпрі щодо співпраці з проєктом «Норвегія-Україна»

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутина та її заступник з євроінтеграції

Детальніше

Все найважливіше про права та гарантії учасників АТО/ООС в одному збірнику

Міжнародним фондом соціальної адаптації в мажех проєкту «Норвегія-Україна» видано інформативну та корисну книгу: «ПАМ’ЯТКА Учасникам протидії збройній агресії Російської Федерації проти України. Права, обов’язки та гарантії соціального захисту». Контент пам’ятки розроблений юристами громадської організації «Юридична сотня». Дякуємо Юлії Морій та її команді за плідну співпрацю.

Детальніше

МФСА запускає курс «Просування бізнесу в соціальних мережах» для учасників проєкту «Норвегія-Україна»

З 2 листопада Міжнародний фонд соціальної адаптації запускає навчальний онлайн курс «Просування бізнесу в соціальних мережах» для учасників проєкту «Норвегія-Україна.

Детальніше

Ми відкрилися

«Перемагати і жити» — проєкт, створений для підтримки підприємницьких ініціатив колишніх військових, ветеранів, їхніх сімей та сімей загиблих.

Детальніше